вторник, 5 декабря 2017 г.

Проведення конференцій забезпечує:
- Презентацію інновацій, знайомство цільової аудиторії з нововведеннями у професійній сфері;
- Інформування громадськості про інновації та досягнуті результати;
- Спілкування з колегами і партнерами.


Планування
    До початку здійснення заадуманого, необхідним є ретельне планування. Масштаб конференції буде залежати від цілей, яких Ви хочете досягти і від кількості людей, яких запрошують на захід.Прорахуйте загальний час, необхідний для презентації доповідей всіх бажаючих. У випадку, якщо цей час виявиться менше 6:00, деяким учасникам може здатися безглуздим долати багато кілометрів заради кількох годин. Проводячи підрахунки часу, який займуть всі етапи конференції, включіть:
- Тривалість самої конференції;
- Перерви між доповідями;
- Час реєстрації учасників;
- Живе спілкування учасників між собою.
        У разі якщо загальний час склав більше 6-8 годин, краще розділити конференцію на кілька днів, що включає організацію проживання, харчування, культурне проведення часу, відпочинок.







                                               Більше показуйте, менше говоріть
    У своїй більшості люди - візуали, тобто, краще сприймають інформацію з відео, фотографій і міркувань; оптимальне співвідношення усної і візуальної інформації - 40% до 60% на користь останньої - тут вам дуже знадобиться професійне презентаційне обладнання.…






Дозвольте глядачам відпочивати
    Якщо захід займає більше двох годин, передбачте перерви! Під час роботи конференції комфорт учасника - запорука успіху!…






Залучіть аудиторію в роботу
      Навіть виступ найцікавішого в світі спікера може втомити. Не допустіть стомлення публіки, дозвольте їй працювати - ставити питання, вирішувати проблемні питання, в режимі реального часу складати графіки і списки.…






Подумайте про комфорт кожного учасника
      Якщо під час зустрічі потрібно буде щось записувати, підготуйте столи, окремі папки, блокноти і ручки; якщо виступ у великому приміщенні передбачає питання із залу, додайте кілька мікрофонів по одному на сектор залу.…






Робіть паузи між виступами спікерів
    Не тільки з міркувань практичних, щоб вистачило часу підготуватися. Людський мозок так влаштований, що йому потрібен якийсь час, щоб упорядкувати, запам'ятати отриману інформацію. Дайте людям цей час і після заходу їм не буде здаватися, що він був сумбурним.…






Створіть затишну атмосферу
    Коли людям тепло і комфортно, вони відкриваються і легше йдуть на контакт.…



Конференція є невід'ємною частиною корпоративного життя кожної ділової людини!

1 комментарий:

  1. Щиро дякую за "цікавинки" щодо підготовки і проведення конференції

    ОтветитьУдалить